Difference between revisions of "GreenVoid/CharacterSheetTerrestrial"
From Exalted - Unofficial Wiki
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
| − | | | + | | '''Physical''' || || '''Social''' || || '''Mental''' |
| + | |- | ||
| + | | Strength OO || || Charisma OOO || || Perception OOO | ||
|- | |- | ||
| Dexterity OOO || || Manipulation OOOO || || Intelligence OOOO | | Dexterity OOO || || Manipulation OOOO || || Intelligence OOOO | ||
Revision as of 00:22, 20 September 2014
| Physical | Social | Mental | ||
| Strength OO | Charisma OOO | Perception OOO | ||
| Dexterity OOO | Manipulation OOOO | Intelligence OOOO | ||
| Stamina OOO | Appearance OO | Wits OOO |
| Air | Earth | Fire | ||
| Linguistics | Awareness | Fire | ||
| Lore | Craft | Fire | ||
| Occult | Endurance | Fire | ||
| Stealth | Martial arts | Fire | ||
| Thrown | Resistance | Fire | ||
| Water | Wood |