Difference between revisions of "GreenVoid/CharacterSheetTerrestrial"
From Exalted - Unofficial Wiki
| Line 8: | Line 8: | ||
{| | {| | ||
| − | | '''Air || || Earth || || | + | | '''Air || || '''Earth || || '''Fire |
|- | |- | ||
| − | | Linguistics || || | + | | Linguistics || || Awareness || || Fire |
|- | |- | ||
| − | | Lore || || | + | | Lore || || Craft || || Fire |
|- | |- | ||
| − | | Occult || || | + | | Occult || || Endurance || || Fire |
|- | |- | ||
| − | | Stealth || || | + | | Stealth || || Martial arts || || Fire |
|- | |- | ||
| − | | Thrown || || | + | | Thrown || || Resistance || || Fire |
|- | |- | ||
| − | | '''Water || || | + | | '''Water || || '''Wood || || |
|} | |} | ||
Revision as of 00:20, 20 September 2014
| Strength OO | Charisma OOO | Perception OOO | ||
| Dexterity OOO | Manipulation OOOO | Intelligence OOOO | ||
| Stamina OOO | Appearance OO | Wits OOO |
| Air | Earth | Fire | ||
| Linguistics | Awareness | Fire | ||
| Lore | Craft | Fire | ||
| Occult | Endurance | Fire | ||
| Stealth | Martial arts | Fire | ||
| Thrown | Resistance | Fire | ||
| Water | Wood |